Avusturya Eğitim   Azerbaycan Eğitim   Belarus Eğitim   Bosna Hersek Eğitim   Bulgaristan Eğitim   Çek Cumhuriyeti Eğitim   Gürcistan Eğitim
                         
           
Hırvatistanda Eğitim   Kazakistan Eğitim   Kırgızistan Eğitim   Kosova Eğitim   Letonya Eğitim   Litvanya Eğitim   Makedonya Eğitim
           
Moldova Eğitim   Polonya Eğitim   Romanya Eğitim   Rusya Eğitim   Sırbistan Eğitim   Ukrayna Eğitim   Yunanistan Eğitim
Yurtdışında Tıp Eğitimi
Bosna Hersek 'de Eğitim
Ukrayna 'da Eğitimi
Bulgaristan 'da Eğitim
Belarus 'da Eğitim
Azerbaycan 'da Eğitim
Çek Cumhuriyeti 'nde Eğitimi
Kazakistan 'da Eğitim
Polonya 'da Eğitim
Hırvatistan 'da Eğitim
Sırbistanda 'da Eğitim
Kosova 'da Eğitim
Rusya 'da Eğitim
Romanya 'da Eğitim
Moldova 'da Eğitimi
Makedonya 'da Eğitim
Gürcistan 'da Eğitim
Avusturya 'de Eğitim
Letonya 'da Eğitim
Litvanya 'da Eğitim
Yunanistan 'da Eğitim
Kırgızistan 'da Üniversite
Eurostar Bosna Eğitim Merkezi Hakkımızda

EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışında ve yurdumuzda başlattığı eğitim danışmanlık ve hizmetini başarı ve titizlikle sürdürmektedir. Türkiye'den taleplerin hızla artması sonucu üniversite, yüksek okul, kolej ve dil kursları alanında eğitim görmek isteyen öğrencilere danışmanlık ve rehberlik hizmetleri veren uluslararası akademik bir kadrodan oluşan ekibimiz, üniversite / üniversite sonrası eğitim konusunda danışmanlık ve aracılık hizmetleri vermekte, çeşitli ülkelerle organizasyon alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.
EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi öğrencinin yurtdışında bulunduğu ülkede bireysel ve toplumsal yaşamın, kademesini belirleyen kaliteye ve sürekliliğini tamamlanmayan, zamanın geri alınamayacağı gibi yarıda bırakılan hiçbir eğitimin yararlı olmayacağı, yarım bırakılan hiçbir hizmetin de faydası olmayacağı bilinciyle, yurtdışı eğitim konusunda, dil okulundan,  üniversite eğitimine kadar devamlı bir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Yurtdışına eğitime giden öğrenciler birçok ülkedeki temsilcileri ile sürekli ve sıcak ilgisiyle eğitim sürelerince ulaşabilmektedirler.
 
Bu süreç içerisinde hizmet ağını Türkiye`ye yaymak üzere servis tabanını yurtdışında genişleterek kurumsallaşmış,  Öğrencilerin madur durumda kalmamaları için her önüne gelen firma ve kişilere görev vermemiş, tam hizmet almalarını için rehberi veya temsilcisi belirlenip işini özümsemiş ve acenteler ile ortak çalışmalara girmiş ve gerek Avrupa,  Amerika, orta doğu ülkelerinden gerekse Türkiye'ye gelecek yabancı öğrencilerin taleplerinin hızla artması ile beklenilenin de ötesinde bir performans sergileyerek, referanslarımız ile üniversitelere olan verimli iletişimiyle kendi alanında tartışmasız bir konumda olmamız öğrencilerimize avantaj sağlıyor.

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi olarak okul, ülke ve program seçiminde Dünya'nın birçok ülkesinde prestijli sayısız okullarla, beklentilere ve ihtiyaca en uygun seçenekleri sunmaktayız. Eğitim maliyetleri tamamen okulların standart fiyatları olup bunlara herhangi bir ücret eklenmez.

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi olarak Türkiye'nin en saygın ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel danışmanlık hizmeti vererek, en doğru tercihi yapmalarını sağlamaktadır. 

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi olarak Başta Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, İspanya, Fransa, İtalya, dil okullarının kayıt başvurularını almaktadır. Polonya, Macaristan, Japonya, Çek, Ukrayna, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Bosna-Hersek, Belarus, Hırvatistan, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Suriye, Gürcistan olmak üzere dünyadaki pek çok prestijli Üniversitelere başvuruları almaktadır.

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi’ne daha çok öğrenciler yurtdışında Üniversite kaydı ve yerleştirme işlemleri Ayrıca yurtdışında Rusça kurs için başvuru alıyor, hizmet gerçekleştiriyor.  

Bir dil eğitiminin özellikle akıcı bir aksana sahip olmak için gerekli olduğu günümüzde geçerliliğini attırmaktadır.
İstenen dil eğitimi farklılık gösterse de her öğrencimiz için istediği dil eğitimini çeşitli ülkelerde aldırmaktayız.

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi her zaman var olan yabancı dil öğrenme zorunluluğu ve Artık çoğu zaman tek yabancı dil bilmenin dahi yeterli olmadığı günümüzde Türkiye'nin Avrupa Birliği üyelik sürecine girdiği şu günlerde daha da önem kazanmıştır. Her yıl binlerce öğrenci üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmaktadır. Ancak mezun olan her öğrenciye iş yaratma potansiyeli oluşmamaktadır. İş dünyasında avantajlı ve bir adım önde olmanın,  iş bulup iyi bir kariyer fırsatı yakalamanın yolu yurtdışında eğitim almaktan geçmektedir. Türkiye'de İnsan Kaynaklarına ihtiyaç artmakta, araştırma raporlarında, yurtdışında alınacak İngilizce -Rusça - Fransızca - İspanyolca - Cince - Almanca - İtalyanca - Slav dilleri ön plana geçmiştir. EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Olarak sizlere daha birçok programı incelemek için 250 nin üzerinde web sitesiyle beraberiz. 
EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Sizin için almayı düşündüğünüz eğitimin hedeflerinize ulaştıracak bir eğitim gurubu olarak, konusunda uzman eğitim danışmanlarımızdan fikir almanızı tavsiye eder, öğrenim hayatınızda başarılar dileriz.
EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi’ne daha çok öğrenciler yurtdışında Üniversite kaydı ve yerleştirme işlemleri Ayrıca yurtdışında Rusça kurs için başvuru alıyor. Almanya, Avusturya, İtalya, Malezya, Lituanya, Belarus, Rusya, Ukrayna, Bosna-Hersek, Makedonya, Bulgaristan, Azerbaycan, Kazakistan geniş yelpazede üniversite başvuruları ile ve geniş ülke seçenekleri ile sizlerle.

EN BÜYÜK OLMAK İÇİN DEĞİL EN İYİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLER SAYESİNDE BU HİZMETİ SİZE ULAŞTIRMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ