Yurtdışında Tıp Eğitimi
Bosna Hersek 'de Eğitim
Ukrayna 'da Eğitimi
Bulgaristan 'da Eğitim
Belarus 'da Eğitim
Azerbaycan 'da Eğitim
Çek Cumhuriyeti 'nde Eğitimi
Kazakistan 'da Eğitim
Polonya 'da Eğitim
Hırvatistan 'da Eğitim
Sırbistanda 'da Eğitim
Kosova 'da Eğitim
Rusya 'da Eğitim
Romanya 'da Eğitim
Moldova 'da Eğitimi
Makedonya 'da Eğitim
Gürcistan 'da Eğitim
Avusturya 'de Eğitim
Letonya 'da Eğitim
Litvanya 'da Eğitim
Yunanistan 'da Eğitim
Kırgızistan 'da Eğitim

MAKEDONYA'DA ÜNİVERSİTE

Türkiye’de ki öğrencilerimize müjde Üniversiteli olma şansı devam ediyor!!!


İstediğiniz bölümü okuyun dönemlik 300 euro tıp bölümleri dönemlik 500 euro  bu fırsatı kaçırmayın sizde üniversiteli olun.

denkliği olan devlet üniversitesinde en uygun üçretlerde eğitiminizi alın.. Denklik verilen üniversitemizde bir çok türk öğrenci eğitim almaktadır. Bizleri Arayın 0212 244 66 00


 Makedonyada üniversite okumak bu kadar kolay olmamıştı. Üniversitemizle anlaşmamızdan  sizlerde yararlanın...   Goce Delcev İştip Üniversitesinde rahatlıkla okuyabilir, idaalinizdeki mesleğe ilk adımı atarak başlayabilirsiniz. Makedonya Cumhuriyeti, Balkanlarda yer alan doğu avrupa ülkesidir.  Bologna sözleşmesine imza atan ülkeler arasındadır. ECTS transfer, Eğitim sistemi AB eğitim sistemine uyumludur, avrupada geçerli diplomanız olaçaktır.  Sınavsız başlayın, Tıp dahil bütün bölümlere ve diplomalara Yök denkliği bulunmaktadır. Yapmanız gereken  kayıt için evrakları hazırlayıp  merkezimize teslim etmeniz olacaktır. Tüm yetkilerimizle sizlere yardımcı olmayı, üniversite kayıt işlemlerinizi, oturum kartınızın çıkarılması, öğrenci dosyanızın açılması, askerlik ertelemelerinizin yapılması, yaşam için konaklama ayarlanması, sağlık ve gider tablonuzun oluşmasında yardımcı  olmaktayız. Makedonya'da karşılanmanız, yerleştirilmeniz Merkezimizin yönetiminde yapılmaktadır. Kuşkunuz ve teretüdünüz olmasın ki... Makedonyada ve balkanlarda en güçlü eğitim danışmanlık firması olarak güvenle işlemlerinizi yaptırabileceğiniz yurtdışı eğitim danışmanlığıdır. Makedonya'da Eğitim, Makedonya Üniversiteleri ve Makedonya Eğitim Danışmanlığımız ile yaşamınıza yön bulmada her daim yanınızdayız. Dost ve kardeş ülkemiz  ve diğer tarihsel diyaloglarımızın olduğu Balkan ülkesi Makedonya Goce Delcev Üniversitesi sizleri bekliyor. Makedonya Eğitim Merkezine Uğramadan karar vermeyin!!! www.makedonyaegitimmerkezi.com

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Farkımız  öğrenci Referanslarımız 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Makedonya’da istediğiniz bölümde okuma imkanından yararlanmak için lise diplomanızın olması yeterlidir. Her hangi bir üniversite, herhangi yüksek okul meslek okul, teknik, okul sağlık okul fark etmez, hazırlık okumak şartı ile eğitim alabilirler. Eğitim süresi 4 yıl lisans + 1 yıl hazırlık tıp dahil 6 yıl okuyabilirler. İş birliğimiz sayesinde öğrencilerimiz Makedonca İngilizce ek dersler ve Türkçe eğitmenler tarafından eğitim alacaklardır. Yurt ücretleri 50–100 Euro arasında göre fiyatı değişmektedir. Sadece yaşam masrafları 250-300 Euro yaklaşık öğrenciye aittir.

2010 Öğrenciye Burslu Üniversite imkanı Makedonya Eğitim Bakanlığı ve EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Olarak Hedefimiz; Yapılan Kültür ve Eğitim Etkinlikleri Çerçevesinde 2010 İstanbul Kültür Başkenti Anısına 2010 Öğrenciye Makedonya’da devlet üniversitesinde Ücretsiz Lisans Eğitimi Vermektedir.!!! istediğiniz bölümde okuyabilirsiniz.

Hazırlık Eğitimi 1 YIL, Toplam 5500 Euro   Bu 2010 Kişiden Biri de Sizsiniz!!!

Lisans Üçreti  Ödemeden Tıp Mühendis Sosyal Bölümler Okuyabilirsiniz.

İstanbul 2010 AVRUPA KÜLTÜR BAŞKENTİ Anısına

EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Makedonya Eğitim Merkezi, Türkiye Başvuru Ofisine kaydınızı yaptırın hayallerinize kavuşun.

 

 
Üsküp Kril Metodi Devlet Üniversitesi

Üsküp Kril Metodi Devlet Üniversitesi

 

  • Cyril ve Methodius Üniversitesi 1949 yılında ve bugün 21 farklı fakülte ve 10 araştırma enstitüleri oluşur kuruldu. Öğretim dili Makedonca, ancak bazı dersler azınlık dillerinde ve bazı lisans dersleri İngilizce öğretilir. Üniversite 17 farklı fakülte ve 148 disiplinlerden toplam iki araştırma enstitüleri üzerine lisansüstü çalışmalar düzenlemektedir. Akademik 2008-2009 Üniversitesi'nde sırasında edildi 40 000 öğrenci alındı.

State Universty Of Tetova

State Üniversty Of Tetova

  • İktisat Fakültesi 1000, Muhasebe, Finans , Bankacılık, Yönetim ve pazarlama, Ekonomi ve işletme, Turizm , Hukuk Fakültesi , Yargı OrganıKalkandelen Devlet Üniversitesi

Kalkandelen Devlet Üniversitesi

 

  • finansal muhasebe ve bankacılık , Yönetim ve pazarlama , Ekonomi ve işletme, Turizm 

Fon Üniversitesi

Fon Üniversitesi

 

  • 2003 yılında Makedonya Cumhuriyeti Başkenti Üsküp'te (Skopje) kurulmuştur. avrupa normlarında yüksek eğitim programları uygulanmaktadır. Makedonya Milli Eğitim Bakanlığı'nın izniyle akredite edilmiştir.